Chci
Typ nemovitosti
Jaký přesně
Zvolte si typ nemovitosti
Kde
 

Developerský projekt Galerie Mariánská

Popis nemovitosti:

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v unikátním a nově rekonstruovaném objektu historické budovy „Mariánská kasárna“ v centru Českých Budějovic. Původní stavba z roku 1845 nabídne jak residenční bydlení, tak pronájem obchodních a prodejních prostor a díky své poloze na jedné z nejrušnějších křižovatek města místo vhodné i k provozování restaurace, rychlého občerstvení, jídelny.

Ve vnitřním traktu bude k dispozici dostatek parkovacích míst v patrovém parkovacím domě a to jak pro nájemce tak i pro klienty, kteří Vás navštíví, či si najdou cestu do vašeho obchodu, restaurace. Nedílnou součástí výjimečného projektu bude i dvoupatrová umělecká galerie v traktu od Husovy ulice. Mariánská kasárna jsou jediným takto rozsáhlým historickým objektem uprostřed Českých Budějovic, který bude rekonstruován a využíván jak pro bydlení, tak pro obchodní a volnočasové využití.

 

Lokalita:

Mariánské náměstí se nachází cca 5 minut chůze od hlavního náměstí Přemysla Otakara II, Mariánská kasárna přímo na křižovatce hlavních komunikací směřujících na Prahu, Plzeň, a centrum města s vysokou průjezdností. Křižovatka  Husova & Na sadech & Pražská tvoří jeden z nejrušnějších uzlů v krajském městě s vynikající viditelností a skvělou dopravní dostupností.

 

Cenové podmínky:

Jednotlivé prostory Vám "šijeme" vždy na míru, povězte nám o Vaší vizi a obratem obdržíte cenovou nabídku pro konkrétní prostory.

Atkinson & Partners, s.r.o.
Česká 26/41
České Budějovice
370 01

Telefon: +420 386 352 325
E-mail: atkinson@atkinson.cz
Mobil: +420 777 121 266
Mobil: +420 777 121 276

© 1992 – 2013 Atkinson & Partners, s.r.o., All rights reserved