Zvolte si typ nemovitosti

Ing.Ivo Geršl

Ing.Ivo Geršl

> Společnosti atkinson & partners s.r.o. jsem svěřil několik nemovitostí za účelem vyhledání vhodných a spolehlivých nájemců, a nelituji.

Společnosti atkinson & partners s.r.o. jsem svěřil několik nemovitostí za účelem vyhledání vhodných a spolehlivých nájemců, a nelituji. Se službami této společnosti jsem velmi spokojen pro jejich osobitý a vysoce profesionální přístup ke svým klientům i svěřeným nemovitostem. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro zajištění pronájmu, nákupu či prodeje nemovitostí, mohu společnost atkinson & partners jen a jen doporučit.

České Budějovice dne 28. 5. 2021

Reference

Ing.Ivo Geršl

Zpět na Reference

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ