Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

Chalupa po citlivé rekonstrukci nedaleko Telče

Adresa:
Jilem
SLEVA
Cena:
7.000.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji citlivě a nákladně rekonstruovanou chalupu o zastavěné ploše 504 m2 (parc č. 39/1) s vnitřním dvorem a opečovávanou zahradou o rozloze 1235 m2 v obci Jilem, 14 km západně od města Telč v severovýchodní části jindřichohradecké pahorkatiny. Majitelé chalupy zrekonstruovali nemovitost s velkým ohledem na její rustikálnost, vnitřní prostory jsou rozděleny na kuchyň, ve které se nachází odpočívárna s knihovnou nahrazující pec, z kuchyně vcházíme do chodby, vedoucí do dalších dvou ložnic, koupelny, na zahradu a půdu, která je připravena k vybudování dalšího obytného patra – včetně přípojek a zásuvek. Voda je využívána z obecního vodovodního řadu, u pozemku je kaplička s plynem, přímo pro chalupu. V chalupě jsou pod omítkou rozvody pro teplovodní topení, ale nepoužívají se. Topení v domu je na elektřinu s dálkovým ovládáním přes telefon, jinak jsou k dispozici krbová kamna na dřevo a kamna na dřevo a uhlí.
Chalupu je možné využívat celoročně a vyjma možné rekonstrukce půdy, kterou by vznikly další tři až čtyři pokoje je okamžitě k nastěhování. Parking je možný na vlastním pozemku. Díky své blízké poloze k městu Telče je chalupa vynikající investicí, je možno ji využívat jako ubytovací kapacitu pro rodiny, které ocení soukromí, její útulnost a pečlivost rekonstrukce a zároveň udržovanou zahradu, která od jara do podzimu poskytuje příjemné místo k odpočinku.
Název obce vznikl od druhu stromu jilm, který se zde hojně vyskytoval. V obci Jilem žije v současné době 112 obyvatel. 

2|approximate|Jilem, okres Jindřichův Hradec, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Jilem, okres Jindřichův Hradec, Czech Republic
Číslo nemovitosti:
00763
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Chalupa
Adresa:
Jilem
Konstrukce:
kamenná
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Umístění objektu:
klidná část obce
Plocha zastavěná:
504 m2
Plocha pozemku:
1235 m2
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Elektřina u nemovitosti:
230 v, 400 v
Vodovod:
Místní zdroj, dálkový vodovod
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Terasa:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ