Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 37 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

Chalupa v blízkosti Novohradských hor

Adresa:
Ločenice
SLEVA
Cena:
7.500.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji krásnou chalupu v jihočeské obci Nesměň, v blízkosti Novohradských hor v Jižních Čechách po celkové rekonstrukci se vzrostlým sadem (10 stromů – slivoně, jablka, višeň). Chalupa o zastavěné ploše a nádvoří 647 m2 se nachází na pozemku o celkové výměře 1494 m2 a nabízí celkem 3 pokoje, kuchyň, koupelnu a sklep o výměře 9 m2. Chalupa je postavena s vnitřním zatravněným dvorem, který skýtá dostatek soukromí. Součástí dvora jsou i funkční chlévy (4–6 kusů dobytka) a třípatrová sýpka. Hospodářské budovy lze využít i jiným způsobem než k chovu zvířat. Výhodou je i původní kamenná studna o hloubce 8,5 m. Vytápění je zajištěno kombinovaným kotlem na pelety/dřevo. Kanalizace je řešena septikem s přepadem (za posledních 7 let bylo nutno jímku vyvážet pouze jednou), do obce není zaveden plyn. Voda se čerpá z veřejného vodovodního řadu. Součástí zahrady je i skleník o výměře 9 m2 s rozptylovým sklem. Chalupa je vhodná jak na trvalé bydlení, tak na rekreaci, její polohu ocení milovníci Novohradských hor. Z Nesměně do Českých Budějovic je to pouhých 24 km, na hranice s Rakouskem 22 km, do Prahy dojedete za dvě hodiny. Chalupa je k nastěhování od 2.1.2023.

2|approximate|Ločenice, okres České Budějovice, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Ločenice, okres České Budějovice, Czech Republic
Číslo nemovitosti:
00768
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Chalupa
Adresa:
Ločenice
Konstrukce:
kamenná
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Umístění objektu:
klidná část obce
Plocha pozemku:
847 m2
Dopravní dostupnost:
Auto
Elektřina u nemovitosti:
230 v
Vodovod:
Místní zdroj, dálkový vodovod
Kanalizace:
Septik
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Terasa:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ