Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 9 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

dům 45 km od Zadaru

Adresa:
Obrovac
Cena:
12.000.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný dům v Zaton Obrovački, v Zadarské Župě, 45 km od Zadaru. Dům je přízemní o výměře 120 m2 se třemi ložnicemi, obývákem s kuchyňským koutem, terasou 60 m2, dvěma koupelnami a sklepem o výměře 50 m2, pozemek o výměře 600 m2. Dům je napojen na vodu a elektřinu, s výhledem na blízkou řeku Zrmanja (Zrmanja je oblíbenou raftařskou a kajakářskou destinací). Dům je vhodný pro zájemce, který nevyhledává ruch přímořských letovisek a upřednosťňuje klid a soukromí (vzdálenost k moři je 15 minut). V blízkosti 1 km se nachází městečko Obrovac s veškerým zázemím obchodů, bank, kaváren atd. Lokalita nabízí mnoho příležitostí k výletům ať již k ke Karinskému či Novogradskému moři či do přírodní rezervace Kornati.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
44° 12' 3.515"N, 15° 40' 55.559"E
K nastěhování od:
28.2.2023
Číslo nemovitosti:
00799
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Adresa:
Obrovac
Konstrukce:
cihlová
Stav objektu:
Dobrý
Umístění objektu:
samota
Plocha pozemku:
600 m2
Plocha terasy:
60 m2
Plocha sklepa:
50 m2
Elektřina u nemovitosti:
230 v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Septik
Sklep:
Ano
Balkon:
Ne
Terasa:
Ano
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ