Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

Pozemek v zahrádkářské kolonii Český Krumlov

Adresa:
Český Krumlov
SLEVA
Cena:
1.900.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji jako celek dva sousedící pozemky o celkové výměře 1.792 m2 (824 m2 a 968 m2) s jedním vjezdem na Chvalšinské ulici v Českém Krumlově. Pozemek se na nachází na výpadovce směr Lipno v tzv. zahrádkářské kolonii, která je již v současné době z velké části zastavěna objekty k trvalému bydlení. Na pozemek je přivedena elektřina (220 i 380 V) a voda. Vzhledem k vynikající poloze v blízkosti krumlovského zámku a zároveň umístěním na hlavní komunikaci je pozemek skvělou investicí například pro vytvoření parkovacích stání pro obytné vozy a karavany či pro zřízení tábořiště. Na pozemku se nachází v současné době chata, která ale není v obytném stavu a vzrostlé stromy, pozemek je oplocen a uzavřen bránou.

Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 48' 39.266"N, 14° 18' 54.747"E
Číslo nemovitosti:
00762
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Typ pozemku:
Zahrada
Adresa:
Český Krumlov
Umístění objektu:
klidná část obce
Plocha pozemku:
1792 m2
Dopravní dostupnost:
I. třída
Elektřina u nemovitosti:
230 v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Terasa:
Ne

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ