Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 22 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

rodinný Dům -  Dolní Bukovsko

Adresa:
Dolní Bukovsko
Veselská
SLEVA
Cena:
3.900.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Dolním Bukovsku v Jižních Čechách v blízkosti Českých Budějovic (vzdálenost 20 min.) s hospodářskými budovami (garáže, chlívky, stodola, sklady, funkční skleník) a vzrostlým sadem (jabloně, švestky) s přímým vjezdem z hlavní komunikace. Celková zastavěná plocha domu a nádvoří činí 525 m2, ostatní plocha 267 m2 a zahrada 551 m2. Příjezdová cesta je široká, používaná pouze majitelem domu. Dům je prostorný a skládá se ze vstupní chodby, odkud se vchází do kuchyně, ze které se vstupuje do pracovny, obýváku a ložnice, koupelny, kotelny, a další části domu, která nabízí dva pokoje a dvě úložné komory. Ve vstupní chodbě je rovněž umístěn východ do zčásti zavřeného vydlážděného dvora, který je lemován hospodářskými budovami. Ze dvora je možné vyjít do zahrady, která je rozdělena na užitkovou část na pěstování zeleniny a sad.
Objekt je vytápěn plynem, v přízemí je umístěn plynový kotel, ale i kotel na pevná paliva. Dům je tedy možno vytápět jak plynem, tak uhlím, nebo dřevem. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě, plyn, elektřina, voda a je vhodný k rekonstrukci buď na pohodlné rodinné bydlení či na zřízení provozovny, např. autoservisu, truhlárny, či jiné řemeslné dílny. Dům je částečně vybavený, po dohodě může být veškeré zařízení vyklizeno. Dolní Bukovsko je menší, příjemný městys, nabízející občanskou vybavenost (obchod, mateřská školka, základní škola) a zejména skvělé dopravní napojení na dálnici České Budějovice – Praha. 

Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Veselská, Dolní Bukovsko, okres České Budějovice
K nastěhování od:
14.11.2022
Číslo nemovitosti:
00790
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Adresa:
Dolní Bukovsko
Veselská
Konstrukce:
Smíšená
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Umístění objektu:
Klidná část obce
Plocha pozemku:
1343 m2
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Elektřina u nemovitosti:
230v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Terasa:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ