Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny
Operace:
Prodej

rodinný dům na Dobré Vodě u Českých Budějovic

Adresa:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
K Lusnému
Cena:
14.500.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v Dobré Vodě u Českých Budějovic o zastavěné ploše 180m2 s pozemkem o výměře1260 m2. Dům se nachází v ulici K Lusnému, s vlastní přístupovou cestou a posuvnou bránou, příjezd je vydlážděn zámkovou dlažbou. Dispozice 4+kk v prvním nadzemním podlaží nabízí velmi prostorný obývací pokoj s kuchyní s výhledem do zahrady a francouzskými dveřmi, které vedou k zastřešenému zahradnímu posezení a bazénu, s orientací na jihozápad. Na stejném podlaží jsou i další tři pokoje, koupelna a toaleta. Dům je částečně podsklepený, ve sklepě s okny se nachází další obytná místnost, která může sloužit jako pracovna, herna či posilovna (tato místnost má okno) či společenská místnost, dále „špajz“ k ukládání potravin a prádelna s plynovým kotlem. Příjezdová cesta vede ke zděné dvougaráži (lze využít k přístavbě např. na další bytovou jednotku). Dům skýtá neomezený výhled na okolní louky, lesy a blízký rybník. Dobrá Voda u Českých Budějovic je dlouhodobě velmi vyhledávanou lokalitou pro svou výhodnou dopravní dostupnost, přítomnost veškeré občanské vybavenosti a v neposlední řadě pro svou polohu uprostřed přírody, s možností koupání („Dubičák“), sáňkování a lyžování, cyklistiky, v obci se nachází i fotbalové a tenisové hřiště. Dům je ideální pro rodinu, která hledá domov s velkou zahradou blízko přírody s plnou dostupností služeb a zázemí v lokalitě, jejíž ceny pozemků dlouhodobě rostou.

Mapa:
Zobrazení mapy není u této nemovitosti povoleno
K nastěhování od:
16.2.2023
Číslo nemovitosti:
00796
Operace:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Adresa:
Dobrá Voda u Českých Budějovic
K Lusnému
Konstrukce:
cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Umístění objektu:
klidná část obce
Plocha zastavěná:
180 m2
Plocha pozemku:
1260 m2
Dopravní dostupnost:
MHD
Plyn u nemovitosti:
Individuální
Elektřina u nemovitosti:
230 v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Terasa:
Ne
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Makléřka:
realitní makléř: Monika Němcová, MBA
Mgr. Monika Němcová, MBA
telefon: +420 777 121 266
monika.nemcova@atkinson.cz

Nastartuje s námi Vaší kariéru

Chtěli jste vždy pracovat v oboru nemovitostí a sami nemáte odvahu? Máte chuť stát se součástí dobrého týmu založeného na vzájemné spolupráci a podpoře? Nabízíme práci v sehraném kolektivu i možnost kariérního postupu. Podmínkou je plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem, orientace na trhu nemovitostí a celkový přehled a hlavně – velká chuť učit se nové věci a být jako ryba ve vodě při jednání s lidmi, kteří jsou našimi klienty a pro které se snažíme vytvořit co nejlepší podmínky. Nabídky prosím zasílejte na atkinson@atkinson.cz. Těšíme se na Vás

VÍCE INFORMACÍ